GBH Ajans ve Reklamcılık 

+90 (224) 514 6987 

 info@gbhajans.com

 

Firmamız; Kurumsal hizmet verdiği firmaların, promosyon gereksinimlerine uygun çözümler üretmektedir. Her şeyden önce kalite ve güven; promosyon işlerimizdeki ana ilkemizdir. Plastik kalem, metal kalem, ajanda, duvar takvimi, gemici takvim, masa takvimi, saat, metal anahtarlık, deri anahtarlık, kupa, şemsiye, masa seti, kibrit, powerbank, baskılı şapka, tişört, karton çanta, bez çanta, baskılı balon pek çok çeşit ürün listemizde bulunmaktadır.

  

Promosyon Nedir ?
Yeni sezona özel ürün kataloglarımız internet sitemizde sizlerin beğenisini bekliyor. Farklı seçenekler ile powerbank, usb bellek, anahtarlık, kalem, ajanda, defter, anahtarlık, roller kalem, modellerimizi kataloglarımızdan inceleyebilir ya da dilediğiniz ürünün görselini tarafımıza göndererek benzer üründen talep edebilirsiniz. Yıl sonuna özel takvim, piramit takvim, tarihsiz ajanda, model seçeneklerimizi de sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünler dilerseniz logo baskılı bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. 2020 sezonuna özel olarak hazırlanan ürünlerimiz aynı zamanda renk, model ve ucuz eşantiyon ürünleri, seçenekleri ile de sizlere sunulmaktadır. Firmanıza değer katacak ve kalıcı olmanızı sağlayacak modellerimiz için sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.

Yenilenen iş hayatı koşulları ve her sektörde olan rekabetin artması firmaların artık daha çok Promosyon ve reklam çalışmaları ile payları arttırma yoluna gitmelerine sebep olmuştur. Bu sayede pazar payında büyüme ve reklam giderlerinin tam karşılığını alabilmek amacı ile farklı tanıtım çalışmaları öne çıkmaya başlamıştır. Promosyon ürünleri bu alanda en çok fayda sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Eski yöntemlerin aksine artık ürünler sadece yıl sonlarında değil hedef olan müşteri kitlesi için tüm yıl içerisinde kullanılmaya başlanmıştır.

Yenilenen kataloglarımız içerisinde tarihsiz ajanda, ayna, purjör anahtarlık, promosyon usb bellek, yeni powerbank modelleri sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Takvim modellerimiz 2020 yılına özel olarak içerik ve ebat olarak tamamen yenilenmiştir. Masa takvimi, gemici takvimi ve piramit takvim modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca uygun fiyatlı ürünlerimiz fırsat ürünleri başlığı altında sitemizde sizlere sunulmaktadır. Sitemizde bulunan tüm ürün çeşitlerine hammadde özelliklerine ve ürün cinsine göre logo baskı yapılmaktadır. Bu sayede firma kurumsal kimliğiniz ile tam bir uyum olacaksınız. Yenilenen plastik tükenmez kalem ve metal tükenmez kalem modellerimizde yeni sezon kalem seti ürünlerimiz sitemizde sizlerle buluşuyor.

Bu sayede hem akılda kalıcı olmak hemde firma prestijine katkı sağlamak amacında olan şirketler reklam ürünleri sayesinde amaçlarına ulaşmaktadır. Geçmiş yıllarda eşantiyon olarak anılan ürün grupları son yıllarda gerçek anlamda bir tanırım ürünü özelliği kazanmıştır. Özellikle yıl sonu dönemlerinde promosyon ajanda modelleri faylasıyla ilgi görmekte ve şirketler tarafından müşterilere dağıtımı yapılmaktadır.

Ürünler Nasıl Seçilmelidir ?
Son derece kullanışlı olan ürün çeşitlerimiz ucuz olmasının yanı sıra aynı zamanda kalıcı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Özel şirketler ve firmaların her dönem için kullanabilecekleri bu reklam ürünleri aynı zamanda geniş kitlelere ulaşımı en kolay yoldan sağlamaktadır. Doğru zamanda doğru eşantiyon malzemeleri, ile yapacağınız çalışma sonucunda müşteri hedef kitlenizi büyütme ve aynı zamanda en ucuz yoldan reklam yapma imkanına sahip olacaksınız. Planlı ve programlı şekilde sahada dağıtımı gerçekleşen ürünler size zamandan ve paradan kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Akılda kalmak ve kalıcı olmak istiyorsanız her zaman doğru ve düzenli bir şekilde müşterilerinize bu tarz küçük jestler yapmanız sizi özel yapacaktır. İlginç ürünleri kullanmanız ve bu sayede dikkatleri üzerinizde toplamanız doğru ve etkin reklam alanınızı genişletecektir.

İnternet sitemizde sizlere sunulan her ürünün bir kod numarası bulunmaktadır. Örneğin kalem siparişi vermek istiyorsanız beğendiğiniz kalemin ürün kodu, adet bilgisi ve adet bilgisini not alınız. Müşteri hizmetlerimizden veya bize mail yoluyla ulaşarak fiyat teklifinizi alabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünlerin üzerine logo baskı imkanımız bulunmaktadır. Her ürünün teknik ve hammadde özelliğine göre ayrı bir baskı tekniği kullanılmaktadır. Bu sayede markalama esnasında en iyi sonucu size sunabilmekteyiz. Siparişiniz akabinde hazır olan ürünlere logo baskısı ortalama 5 iş günü imalat grubu ürünlerde ise 7 ila 10 gün arasında teslimat süremiz bulunmaktadır.

Günümüzde en çok tercih edilen ürünler arasında promosyon kalem, defter, anahtarlık, usb bellek, ajanda firmaların tercihleri arasındadır. Son zamanlarda elektronik ve teknolojik ürünlere olan ilginin artması ile promosyon powerbank modelleri bir anda vazgeçilmezi haline gelmiştir. Firması ve işletmesi olan kişilerin birinci tercihi haline gelen powerbank en sevilen ürün özelliğindedir. Bu sayede her gün kullanılan ürünler kişilerin yanlarında taşınmakta ve bu sayede kusursuz bir reklam çalışması yapılmaktadır. Fuar standı, çalışmalarımız sizler için en uygun fiyatlı ahşap fuar standı, modüler fuar standı ve maxima fuar standı, modellerini beğeninize sunuyor.

Ürünlerimizin baskıları esnasında kullandığımız son sistem baskı teknolojileri firmanızın kurumsal kimliği ile uyum içerisinde olmaktadır. İnternet sitemizde yer alan ürün seçenekleri bütçenize ve hedef kitlenize en uygun fiyat ve en yüksek kalite standartlarında sunulmaktadır. Sunmuş olduğumuz kusursuz müşteri memnuniyeti garantisi sayesinde sipariş aşamasından teslim aşamasına kadar en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Seçeneklerimiz arasında yer alan powerbank, tarihsiz ajanda, geri dönüşümlü defter, matbaa ürünleri, spiralli defter, metal kalem, plastik kalem gibi hazır ürünler bulunmaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra aynı zamanda firma ihtiyacınıza özel ajanda imalatı, defter imalatı, ve diğer gruplarda imalat çalışmalarımız yer almaktadır. Silikon bileklik, silikon anahtarlık, kauçuk bileklik ve kauçuk anahtarlık çalışmalarımızda yeni sezonda sizlere yepyeni seçenekler sunuyor. Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilir en yeni model ve en düşük fiyat seçenekleri ile alakalı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son yıllarda firmaların kendini tanıtabilmeleri, bulundukları bölgenin halkına istenen imkanları tanıyabilmeleri için bu ürünlerin kullanımına başvurulmaya başlanmıştır. Sadece Türkiye’de yapılan bir işlem olmaması, uzun yıllardır eşantiyon ürünleri hayatımızda varlığını sürdürmesini sağlıyor. Çok sayıda gerçekleştirilen powerbank, usb bellek benzeri ürünleri üretimiyle birlikte milyonlarca kişiye ulaşılması da mümkün oluyor. Ürün çeşitliliği sadece reklam amacı güdülerek oluşturulmuş ürünlerde değil, kullanışlı ve insanların işine yaratabilecek ürünlerde önem kazanıyor. Üzerine yapılan baskılarla birlikte firmalar da kendini tanıtabiliyor. Çanta, ürün grubumuzda yer alan ham bez çanta, tela çanta ve karton çanta modellerimizi mutlaka incemenizi öneririz.

Reklam İçin Ürünler Ve Kullanım Alanları
Reklam amaçlı ürünlere olan ilginin çok yoğun olması ürün çeşidi sayılarının da artmasını sağlıyor. Binlerce adet üreterek çok büyük kitlelerin kullanımına sunan firmalar bulunuyor. İstediğiniz her zaman için kullanabileceğiniz ve hiçbir sorun yaşamadan firmanızda değerlendirebileceğiniz ürünün üzerindeki logoya dikkat etmeniz sağlanıyor. Firmanın sunduğu ürünün tamamen ücretsiz ve kaliteli olması, reklamını da her seferinde görmenizi sağlıyor. Yenilenen ürün gruplarımız arasında olan tablet kalemi ve rubber kalem seçenekleri ile sizlere farklı alternatifleri sunmaktayız.

Sitemizde bulunan ürünlerin kalıcı olarak kullanılmasının temel sebebi kullanıma uygun ve her zaman kullanılabilecek reklamlar verilmesidir. Üzerinde reklam bulunan ürünün oluşturulması doğal olarak firmanın tanınmasını ve görüldükçe reklamın da görülmesini sağlıyor. Televizyonlarda veya internet üzerinde görülen reklamlara nazaran bunun çok daha etkili olmasının temel sebebi, elle tutulur bir ürünün üzerinde yer alıyor olmasıdır. En çok kullanılan ürünler kalem seti, teknolojik ürünler, ayna, çakı, çakmak, duvar saati, geri dönüşümlü kalem ürünleridir. Sonrasında geri dönüşümlü defter, bloknot, not defteri, kartvizitlik, çanta, takvim şeklinde sıralanabilir. Bir ürünün kalıcı olmasını sağlayacak en önemli husus kaliteli ve kişinin kullanımına uygun olmasıdır.

Kurumun kalitesinin anlaşılabilmesi, reklamının başarılı bir şekilde yapılabilmesi, çoklu olarak üretilen ürünlerin büyük kitlelere ulaşması önemlidir. Bu sebeple promosyon firmaları seçiminde çok dikkatli olunması gerekir. Kalitesiz, bozuk, arızalı, kullanıma uygun olmayan, yeterli özelliklere sahip olmayan bir ürünün çok uzun ömürlü olacağını söylemek mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka ürünlerin üretiminde ve insanlara sunulmasıyla ilgili süreçte sadece logoya değil, ürün kalitesine ve kullanışlı olmasına kesinlikle dikkat edilmesi gereklidir.

Design by: www.gbhajans.com